НОВИНИ

05.11.2017 | Суд Брюсселя обирає запобіжний захід Пучдемону
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Судовий розгляд розпочався у другій половині дня неділі після того, як сьогодні зранку Пучдемон та його міністри з’явилися до відділку поліції, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

Зокрема, бельгійський слідчій суддя розглядає європейський ордер від уряду Іспанії на арешт та екстрадицію колишнього президента іспанської провінції Каталонія Пучдемона та чотирьох його радників (міністрів).

За бельгійським законодавством, рішення про арешт або звільнення на певних умовах п’ятьох каталонських політиків має бути ухвалене упродовж 24 годин.

Як повідомлялося, зранку неділі Пучдемон та чотири колишні члени його уряду здалися федеральній поліції Бельгії. Раніше бельгійські правоохоронні органи отримала від уряду Іспанії європейський ордер на арешт та екстрадицію екс-президента іспанської провінції Каталонія Пучдемона та чотирьох колишніх міністрів каталонського уряду.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект