НОВИНИ

05.11.2017 | Рейтинг Макрона впав ще майже на 10%
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Про це свідчить нове опитування, оприлюднене сьогодні дослідницькою компанією Harris Interactive.

«35% опитаних відповіли, що задоволені діями глави держави через півроку його перебування в Єлисейському палаці, 32% відповіли, що вони дещо незадоволені, 27% - дуже незадоволені”, - повідомили в Harris Interactive.

Основне незадоволення викликають реформи, які президент втілює досить активно, причому всі вони були у його передвиборчій програмі.

Серед нововведень, які викликають найбільше невдоволення опитаних, було названо житловий кодекс, в якому змінюють рівні оподаткування власників нерухомості, закон про боротьбу з тероризмом, який відмінив введений у 2015 році надзвичайний стан і розширив можливості поліції у питаннях протидії терористичним нападам, а також зміни в освітній сфері, зокрема в системі вступу до вищих навчальних закладів.

Опитування Harris Interactive проводилося 2-3 листопада, вибірка – 1817 осіб старших 18 років, що представляють всі прошарки населення.

Як відомо, за результатами опитування, оголошеними в кінці жовтня (саме дослідження проводилося раніше), 56% французів вказали, що Макрон - "поганий президент", 64% визнали його непереконливим.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект