НОВИНИ

02.11.2017 | Трамп звинувачує зятя у поганих політичних порадах
За матеріалами - Кореспондент

Президент США Дональд Трамп звинувачує свою команду юристів, включаючи радника і зятя Джареда Кушнера, в тому, що вони порадили йому ухвалити рішення, що призвели до призначення спеціального прокурора у справі про зв'язки з Росією, пише Vanity Fair з посиланням на джерела.

Зазначається, що за інформацією двох джерел, Трамп поскаржився радникам на свою команду юристів за те, що вони допустили, щоб розслідування (спецпрокурора Роберта) Мюллера зайшло так далеко, зазначає журнал.

За словами одного з них, 31 жовтня Трамп в розмові з (колишнім стратегічним радником) Стівеном Бенноном "звинуватив Кушнера у зв'язку з його участю в прийнятті рішень, зокрема, звільнення (екс-радника президента) Майкла Флінна і (екс-глави ФБР) Джеймса Комі, які привели до призначення Мюллера".

Інше джерело, знайоме з розмовою Трампа і Беннона, заявило, що "коли (екс-радник передвиборного штабу) Роджер Стоун сказав, що Кушнер дає йому погані політичні поради, Трамп погодився".

У Білому домі не надали офіційних коментарів щодо цієї інформації.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект