НОВИНИ

01.11.2017 | Трамп наказав посилити прикордонний контроль у США
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Президент США Дональд Трамп розпорядився посилити прикордонний контроль. "Я тільки, що наказав Міністерству внутрішньої безпеки посилити нашу вже жорстку програму перевірки. Бути політкоректним добре, але не з цього питання!", - написав глава Білого дому в Twitter.

В кінці жовтня Трамп підписав указ, який посилює правила в'їзду в США. Цей документ був підписаний американським президентом після того, як 24 жовтня, закінчився 120-денний заборона на прийом біженців з країн Близького Сходу. Як зазначає Reuters, мова йде про 11 країнах стосовно яких введені додаткові заходи під час перевірки для в'їзду в США. У Держдепі повідомили, що члени сімей біженців, в тому числі, будуть повинні надати відомості про сім'ю та інформацію про місцезнаходження заявника за останні десять років. Однак, у відомстві не уточнили, про які країни йдеться. Джерела Reuters повідомили, що додаткові заходи можуть торкнутися Єгипту, Ірану, Іраку, Лівії, Малі, КНДР, Сомалі, Південного Судану, Сирії та Ємену.

Детальніше: https://www.unian.ua/world/2218529-tramp-nakazav-posiliti-prikordonniy-kontrol-u-ssha.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект