НОВИНИ

01.11.2017 | Подробиці нападу в Нью-Йорку: шестеро загиблих
Джерело - The New York Times

"Шестеро людей загинули після того, як чоловік заїхав вантажним пікапом на ділянку велосипедної доріжки неподалік від набережної річкою Гудзон в нижній частині Манхеттена у другій половині дня", - зазначається в повідомленні,

Після цього він вискочив з автівки з двома пістолетами і був підстрілений офіцерами поліції, зауважили представники місцевої влади.

Нападник, який їхав у орендованому пікапі, встиг зачепити багато людей, проїхавши довгу ділянку по велодоріжці. Повідомляється про щонайменше 11 поранених. Він також зачепив шкільний автобус, але поки неясно, чи постраждав хтось при цьому.

Більша частина Вест-Сайд-шосе перекрита для розслідування. На місце інциденту прибули сотні офіцерів, включаючи відділення саперів. Поліція заявила, що шукає інших підозрюваних.

За словами очевидців, чоловік вів стрілянину з вікна автомобіля перед тим, як врізатися в автобус. За повідомленнями, нападник доставлений до найближчої лікарні в супроводі поліції.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект