НОВИНИ

31.10.2017 | Адвокат анонсував публічну промову Пучдемона у Брюсселі
Джерело - Reuters

Про це повідомив Reuters бельгійський адвокат політика Поль Бекаерт.

"Відсторонений каталонський лідер Карлес Пучдемон виступить на прес-конференції о 12:30 (13:30 за Києвом - ред.) у вівторок в Брюсселі", - йдеться у повідомленні.

Поль Бекаерт заявив, що Пучдемон поки розглядає питання про отримання притулку в Бельгії, але це ще не вирішено: "Ми ще не прийняли рішення. Ми маємо багато часу, щоб вирішити. В найближчі тижні буде видно, що ми робитимемо", - сказав він.

Як зазначається, Бекаерт, який працював юристом у галузі прав людини більше 40 років, сказав, що він зможе взяти на себе й інших каталонських політиків, як клієнтів.

Нагадаємо, раніше бельгійський адвокат Поль Бекаерт заявив, що взяв Пучдемона як клієнта. Бекаерт розповів бельгійській телекомпанії VTM, що Пучдемон не втік з Каталонії, не сховався і у вівторок виступить публічно у Брюсселі.

Він також додав, що Пучдемон перебуває у Бельгії не для того, щоб вимагати притулку, а за тим, щоб підготувати відповідь на будь-які можливі дії Мадрида.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект