НОВИНИ

31.10.2017 | Манафорта посадили під домашній арешт
За матеріалами - Bloomberg

"Колишній менеджер кампанії Трампа Пол Манафорт та його помічник Рік Гейтс були відправлені під домашній арешт, оскільки вони були визнані підсудними, яких не рекомендовано звільняти під заставу, після того, як вони не визнали своєї провини у злочинах, пов'язаних з несплатою податків, відмиванням грошей, змовою та обманом ФБР", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, уточнюється, що сторона обвинувачення в суді не рекомендувала обирати обмеження у вигляді звільнення обох фігурантів під заставу через їхні зарубіжні зв'язки. Раніше така можливість передбачалася, причому Манафорт мав внести $10 млн, а Гейтс $5 млн. Підсудні також повинні були здати свої закордонні паспорти. Тим не менше, суддя обрав більш суровий запобіжний захід.

Перше судове засідання відбулося в понеділок у Вашингтоні. Наступне заплановано на 2 листопада за участю судді окружного суду США Емі Берман Джексон.

Як повідомляв Укрінформ, у понеділок офіс спеціального прокурора США оприлюднив офіційні звинувачення проти Пола Манафорта, Ричарда Гейтса та Георгія Пападопулоса. Всі троє перебували на високих посадах у президентській кампанії Дональда Трампа під час минулорічних виборів у США.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект