НОВИНИ

30.10.2017 | США направляють в Східну Азію стратегічний бомбардувальник В-2
Джерело - Главком

В неділю Стратегічне командування США повідомило про те, що у Східну Азію для виконання завдань був відправлений стратегічний стелс-бомбардувальник В-2. Про це повідомляє видання The Japanese Times.

У повідомленні про місію американського бомбардувальника, який розміщений на базі Whiteman в штаті Міссурі, говориться про те, що це буде «наочна демонстрація зобов’язань, які США мають перед союзниками, і посилення регіональної безпеки».

Окрім того метою рейду В-2 в Східну Азію стане необхідність ознайомити екіпаж із різними базами США в регіоні і операціями в складі різних командувань. Тим самим це допоможе підтримувати як високий рівень бойової готовності так і ефективність діяльності екіпажу.

На сьогодні точний маршрут слідування стратегічного бомбардувальника В-2 невідомий, оскільки Стратегічне командування США відмовилося надавати деталі. Передбачається, що сам рейд триватиме тиждень. В останній раз даний тип літака здійснював політ до Корейського півострова у 2013 році.

В той самий час нещодавно Південна Корея запропонувала США надавати допомогу в обслуговуванні стратегічних бомбардувальників під час їх обльотів навколо півострова.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект