НОВИНИ

30.10.2017 | Клімкін запевняє, що Україна послідовно підтримує дії Мадрида у питанні Каталонії
Джерело - УКРІНФОРМ

У цьому запевнив міністр закордонних справ Павло Клімкін під час спільної прес-конференції з міністром закордонних справ і співробітництва Іспанії Альфонсо Дастіс, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Зі свого боку, ми послідовно підтримуємо дії уряду Іспанії, спрямовані на застосування Конституції Іспанії і на відновлення правового поля Іспанії", - зазначив Клімкін.

Він подякував Іспанії за підтримку незалежності України, територіальної цілісності у міжнародно визнаних кордонах і за послідовну підтримку євроінтеграційного курсу.

"Те, що він (Дастіс - ред.) приїхав саме зараз, маючи чимало справ в Іспанії, які пов'язані із ситуацією навколо Каталонії, свідчить про солідарність Іспанії з Україною", - підкреслив глава української дипломатії.

Як відомо, міністр закордонних справ і співробітництва Королівства Іспанія Альфонсо Дастіс перебуває в Україні з дводенним робочим візитом.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект