НОВИНИ

30.10.2017 | Канаду застерігають, що перемовини з Китаєм роздратують Трампа
За матеріалами - CBC News

Таку думку висловив колишній міністр промисловості Канади Джеймс Мур.

«Це надасть аргументів Трампу, який говоритиме, що Канаді нібито не можна довіряти, тому що вона імпортуватиме дешеві китайські товари, які потраплятимуть до США, сприяючи подальшому занепаду промислового сектору Америки. Це буде дуже шкідливо для відносин між США та Канадою», - сказав Мур.

Він наголосив, що президент США не приховує свого «антагоністичного» ставлення до КНР.

З огляду на це Мур закликав офіційну Оттаву поставити на паузу будь-які торговельні перемовини з Китаєм, поки не буде завершено процес перегляду Північноамериканської зони вільної торгівлі. «Кожне п'яте робоче місце в Канаді залежить від торгівлі із США <...> не зашкодьте їм, сказавши американцям, що угода про вільну торгівлю з Китаєм – на підході, й зруйнувавши нашу репутацію у Білому домі. Це – величезний ризик, на який не варто йти», - наголосив колишній урядовець.

Канада й Китай завершили чотири раунди підготовчих перемовин про вільну торгівлю. Однак, канадський уряд не розкриває, наскільки успішними були ці перемовини, і чи готова Оттава до початку повноцінних перемовин. Чиновники, втім, визнають, що подібні дискусії з Китаєм потребують часу і можуть тривати роками.

Додамо також, що між Канадою, США та Мексикою наразі тривають активні перемовини про майбутнє Північноамериканської зони вільної торгівлі, яка об’єднує всі три країни.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект