НОВИНИ

24.10.2017 | У Трампа розказали, як азійське турне пов'язане з тиском на КНДР
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це повідомив у понеділок під час телефонної конференції високопоставлений представник адміністрації США на умовах анонімності, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Турне президента підкреслить його прихильність тривалим альянсам та партнерським відносинам Сполучених Штатів, а також підтвердить лідируючу роль США в просуванні вільного та відкритого Індо-Тихоокеанського регіону", - підкреслили в Білому домі.

При цьому представник адміністрації звернув увагу, що головну загрозу регіону станом на сьогодні становить розробка Пхеньяном ракетної та ядерної зброї. У цьому зв'язку, за його словами, на тлі вже запроваджених санкцій ООН, основну роль у їх імплементації відіграє Китай, на який припадає до 90% міжнародної торгівлі Північної Кореї.

"Ми хотіли би, щоб Китай дотримувався своїх зобов'язань. Ми хотіли би побачити, як Китай робитиме це в двосторонньому порядку, що також могло би навіть виходити за рамки, передбачені резолюціями Ради Безпеки ООН", - заявив чиновник.

Як повідомляв Укрінформ, президент США планує 3-14 листопада відвідати п'ять країн Азії і Тихоокеанського регіону - Японію, Республіку Корею, Китай, В'єтнам і Філіппіни, а також американський острівний штат Гаваї.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект