НОВИНИ

21.10.2017 | Тіллерсон прибув до Саудівської Аравії
Джерело - Reuters

"Єдине офіційне засідання Тіллерсона в суботу - це робоча вечеря з міністром закордонних справ Саудівської Аравії Арад Аделем аль-Джубейром", - йдеться у повідомленні.

Планується, що у Ер-Ріяді держсекретар США візьме участь у засіданні координаційної ради урядів Саудівської Аравії та Іраку. Крім того, він обговорить конфлікт у Ємені, ситуацію в Перській затоці, а також іранське питання.

Зазначається, що Саудівська Аравія є першою країною, яку відвідає Тіллерсон в рамках своєї шестиденної поїздки. Також планується, що він приїде до Катару, Пакистану, Індії та Швейцарії.

В Катарі Тіллерсон зосередить увагу на боротьбі з тероризмом, ситуації в Перській затоці та на інших регіональних проблемах, включаючи Іран та Ірак.

Після цього Тіллерсон здійснить перший візит до Південної Азії в якості держсекретаря, дпід час якого він "підтвердить всеохоплюючу стратегію адміністрації США в цьому регіоні". Зокрема, глава Держдепартаменту США відвідає Пакистан і Нью-Делі, де обговорюватиме двосторонню взаємодію та реалізацію обговорених раніше програм співробітництва.

У Женеві держсекретар США проведе зустрічі в офісі Верховного комісара ООН у справах біженців, з Міжнародною організацією з міграції та Міжнародним комітетом Червоного Хреста "з метою обговорення низки нинішніх глобальних гуманітарних криз", повідомили в зовнішньополітичному відомстві США.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект