НОВИНИ

19.10.2017 | Делегації Туреччини й США зустрілися через візовий скандал
Джерело - УКРІНФОРМ

"Згідно з дипломатичними джерелами в Анкарі, турецьку делегацію очолив заступник міністра закордонних справ Ахмет Мухтар Гюн, делегацію США - заступник радника глави департаменту з питань Європи і Євразії Держдепу США Джонатан Коен", - йдеться в повідомленні.

Напруженість в американсько-турецьких відносинах виникла після затримання співробітника генконсульства США в Стамбулі Метина Топуза за підозрою в зв'язках з течією Фетуллаха Гюлена. Американська сторона називала звинувачення безпідставними.

Слідом за затриманням Топуза США прийняли рішення про призупинення видачі віз громадянам Туреччини. Анкара прийняла аналогічне рішення стосовно громадян США. Зазначене питання обговорювалося на рівні глав МЗС Туреччини і держсекретаря США.

Як зазначається, посол США в Анкарі Джон Басс завершує місію в Анкарі і вже призначений послом в Афганістані. Тому американську дипмісію в Анкарі очолює радник посла Філіп Коснетт.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект