НОВИНИ

17.10.2017 | Ердоган їде з візитом до Польщі
Джерело - УКРІНФОРМ

Основними темами переговорів з польськими високопосадовцями будуть безпека, міграційні виклики та двостороння співпраця, повідомляє кореспондент Укрінформу.

У ході візиту Ердоган у Варшаві проведе переговори з президентом Анджеєм Дудою, прем'єр-міністром Беатою Шидло, маршалками Сейму та Сенату Мареком Кухцінським та Станіславом Карчевським.

Як повідомив у коментарі РАР міністр канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерський, Туреччина є важливим елементом безпеки в рамках НАТО з точки зору південного і східного флангів Альянсу. Відтак, переговори Дуди з Ердоганом стосуватимуться розв'язання конфліктів, що для Польщі важливо з точки зору непостійного членства Варшави в Радбезі ООН в 2018-2019 роках.

Крім того, президенти говоритимуть про роль Анкари у подоланні міграційної кризи в Європі та поглиблення двосторонньої економічної співпраці.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект