НОВИНИ

16.10.2017 | Іспанія готується до введення прямого управління Каталонією та призупинення її автономії
Джерело - УНІАН

Іспанія й далі готується до введення прямого управління Каталонією та призупинення автономії, оскільки відповідь лідера регіону Карлеса Пучдемона щодо незалежності Мадрид не задовольнила. Про це сьогодні заявив міністр закордонних справ Іспанії Альфонсо Дастіс.

«Ясно, що сеньйор Пучдемон не відповів, не дав чітких пояснень на наше запитання», - сказав Дастіс, коментуючи відкритого листа глави каталонського уряду до прем'єр-міністра Іспанії Маріано Рахоя.

У цьому документі, оприлюдненому сьогодні вранці, Пучдемон закликав Мадрид до діалогу, проте не прояснив позиції Барселони щодо незалежності. Міністр юстиції Іспанії Рафаель Катала теж назвав відповідь каталонського лідера недостатньою.

В офіційній заяві уряду наголошується, що Мадрид не почув «належної відповіді» від Пучдемона. В документі підкреслюється, що позицію кабінету міністрів щодо Каталонії, яка може перейти під пряме керування з Мадрида в разі, якщо місцевий уряд не прояснить до 19 жовтня позицію щодо «декларації незалежності», широко підтримують у парламенті Іспанії.

Детальніше: https://www.unian.ua/world/2190229-ispaniya-gotuetsya-do-vvedennya-pryamogo-upravlinnya-katalonieyu-ta-prizupinennya-jiji-avtonomiji.ht


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект