НОВИНИ

15.10.2017 | Уряд Іспанії пригрозив узяти під контроль Каталонію
Джерело - УКРІНФОРМ

Таку заяву в очікуванні відповіді Барселони зробив міністр внутрішніх справ Іспанії Хуан Ігнасіо Зойдо.

"Якщо він відповість неоднозначно, це означає, що він не хоче діалогу, і тому іспанський уряд повинен буде вжити заходів", - сказав глава іспанського МВС.

Пучдемон продовжує переговори з місцевими сторонами для підготовки своєї відповіді про те, чи була 10 жовтня проголошена незалежність регіону.

Раніше прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой дав лідеру Каталонії Карлесу Пучдемону п'ять днів - до 16 жовтня, щоб уточнити його позицію щодо незалежності автономії.

Як повідомлялося, напередодні у парламенті Каталонії була підписана декларація про незалежність регіону від Іспанії, проте набуття чинності цим документом було відкладено.

Прем’єр-міністр Іспанії Маріано Рахой зажадав від уряду Каталонії пояснень, чи була проголошена незалежність регіону. Пучдемон у свою чергу наполягає на тому, що уряд у Мадриді не має причин застосовувати щодо Каталонії статтю 155 Конституції, яка дозволяє позбавити регіон автономії.

Він також заявив, що Каталонія готова вступити у діалог про незалежність з центральною владою Іспанії "без попередніх умов".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект