НОВИНИ

13.10.2017 | Мацеревич спростовує брехню Москви про бронетанкові дивізії США у Польщі
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це заявив міністр національної оборони Польщі Антоній Мацеревич, перебуваючи з візитом у Лондоні

"Польща, балтійські країни, Румунія — східний фланг НАТО, мають право до оборони і дій щодо відлякування і захисту від агресивної активності Російської Федерації, і жодна брехня цього не змінить. Росія окуповує частину європейської країни (України), є агресором і на кожному етапі збільшує цю агресію. А для того, щоб обгрунтувати цю агресію, вона формулює фальшиву і неправдиву інформацію щодо наших дій, які мають виключно оборонний характер", - заявив Мацеревич.

За його словами, інформація Міноборони Росії вводить в оману громадську думку.

"Я думав, що в міністерстві оборони Російської Федерації краще вміють рахувати солдатів, які дислокують на східному фланзі НАТО. Насправді, жодним чином дивізії (США) не набирається",- підкреслив Мацеревич.

Водночас, він додав, що російські війська, які дислокуються поблизу східного флангу НАТО, складаються з багатьох дивізій.

Мацеревич зауважив, що до російсько-білоруських навчань "Запад-2017" у вересні залучено понад 120 тис. військовослужбовців, що значно більше ніж одна дивізія.

Офіційний представник Міноборони Росії Ігор Конашенков заявив у четвер, що, прикриваючись істерією навколо навчань "Запад-2017", США розгорнули в Польщі свою бронетанкову дивізію.

НАТО також відкинуло цю заяву Росії. У Брюсселі наголосили, що дії Альянсу є оборонними, пропорційними і повністю відповідають міжнародним зобов'язанням.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект