НОВИНИ

11.10.2017 | Мей переконує Трампа не розривати ядерну угоду з Іраном
Джерело - УКРІНФОРМ

Мей зателефонувала Трампу у вівторок увечері після того, як стало відомо, що американський президент пізніше на тижні оголосить своє рішення стосовно загальної стратегії по Ірану

“Прем’єр-міністр підкреслила, що важливо те, щоб угода ретельно контролювалася і належним чином виконувалася”, - заявив прес-секретар Мей.

Речник британського прем’єра також додав, що Мей під час розмови з Трампом “знову підтвердила тверду прихильність Британії разом з іншими європейськими партнерами виконувати угоду, заявивши, що вона має життєво важливе значення для регіональної безпеки”.

Як зазначається, непідтвердження Спільного всеосяжного плану дій (JCPOA) призведе до того, що Конгрес США матиме 60 днів протягом яких повинен буде вирішити, чи слід відновлювати санкції, які були скасовані в обмін на закриття ядерної програми Ірану.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп має намір офіційно оголосити рішення про припинення Всеохоплюючого спільного плану дій по іранському ядерному питанню, який обмежує дію санкцій США проти Ірану в обмін на згортання ядерної активності цієї країни.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект