НОВИНИ

11.10.2017 | Уряд Іспанії не визнає "декларацію про незалежність" Каталонії
Джерело - УНІАН

Уряд Іспанії не визнає декларацію про незалежність Каталонії, підписану президентом Каталонії Карлесом Пучдемоном і представниками місцевої влади. Про це заявила віце-прем'єр Іспанії Сорайя Саенс де Сантамарія.

За її словами, Пучдемон привів Каталонію до «високого рівня нестабільності» і «не знає, куди він іде». Вона особливо відзначила, що результати референдуму про незалежність регіону слід вважати «незаконними» і «шахрайськими». Міністр юстиції Іспанії Рафаель Катала також підкреслив, що іспанський уряд не визнає документ, прийнятий каталонською владою.

Як пише El Mundo, на сьогодні, 11 жовтня, уряд Іспанії призначив екстрену нараду з питання незалежності Каталонії. На ній може бути розглянуто питання про введення надзвичайного стану й прямого управління регіоном. Однак для реалізації цього рішення необхідна підтримка абсолютної більшості в парламенті країни. Можливість скасування автономії Каталонії передбачена статтею 155 Конституції Іспанії, проте прецедентів подібного рішення в історії країни поки не було.

Детальніше: https://www.unian.ua/world/2181496-uryad-ispaniji-ne-viznae-deklaratsiyu-pro-nezalejnist-kataloniji.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект