НОВИНИ

04.08.2004 | Завантаження літака “Мрія” перетворилося на справжнє шоу для німецьких журналістів.
Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Цими днями в аеропорту Кельн/Бонн сталася подія, яка привернула увагу практично всієї місцевої преси. Там відбувалося завантаження найбільшого в світі транспортного літака Антонов-225 “Мрія”.
Близько 30 німецьких журналістів з найрізноманітніших видань, теле- та радіокомпаній прибули до аеропорту Кельн/Бонн, щоб подивитися на “рідкісного птаха”, як охрестили українського велетня у прес-службі летовища. Адже нині існує тільки єдиний екземпляр цього літака, який здатний підняти 250 тонн вантажу. Цього разу “Мрію” було зафрахтовано транспортною компанією “Dachser” для перевезення з Німеччини до Тайваню поточної автоматичної лінії для виробництва комп”ютерних дисплеїв. Устаткування вагою в 166 тонн запаковане в окремі контейнери, деякі з яких чотири метри заввишки. Тому як перевізник повітряним шляхом міг розглядатися тільки український транспортний літак “Мрія”. 


Представник фірми “Dachser” Тобіас Гехт:


“Цей літак просто вражає своїми технічними можливостями. Навіть важко собі уявити, що він може брати на борт такий величезний вантаж”, - сказав Тобіас Гехт. Регулярно користуючись літаком “Мрія”, німецькі клієнти наголошують на ще одному аспекті:


“З іншого боку, це дуже екологічна справа, оскільки за один рейс перевозиться велика кількість вантажу”, - зауважив Тобіас Гехт. Він звернув увагу також на високу професійність, з якою працює українська команда. До речі, перед тим, як виконати рейс, відбувається серйозна підготовча робота, кожного разу розробляється оригінальна система завантаження.


Представник компанії “Авіалінії Антонова” Ігор Бабенко повідомив:


“Ми дістаємо список обладнання, на комп”ютері робимо план і перевіряємо, чи все це вміститься в літак. Якщо ми зможемо взяти вантаж, тоді нам треба вирахувати необхідну кількість пального і кількість зупинок для дозаправлення”.


На шляху з Німеччини до Тайваню українському літаку доведеться зробити дві посадки, а саме : в Узбекистані та в Південній Кореї. До речі, досі найскладніший вантаж, за словами Ігоря Бабенка, екіпажу українського літака “Мрія” довелося перевозити з Австрії. Тоді на борт машини було завантажено цілу трансформаторну станцію, вага якої перевищувала 140 тонн. Країна призначення – США. І на завершення додам, що екіпаж літака складається виключно з громадян України – вісім пілотів та дванадцять техніків.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект