НОВИНИ

28.09.2017 | В Японії розпустили нижню палату парламенту
Джерело - РБК

Імператор Японії Акіхіто офіційно розпустив нижню палату парламенту за поданням прем'єр-міністра країни Сіндзо Абе, оголосив голова палати Тадамори Осіма.

Як передає телеканал, виборча кампанія нового скликання нижньої палати парламенту формально розпочнеться 10 жовтня, а саме голосування відбудеться 22 жовтня. Деякі опозиційні депутати бойкотували сесію і звинуватили прем'єр-міністра, який ініціював розпуск палати представників, у боязні відкритої критики і дебатів із політичними супротивниками.

За інформацією газети Japan Times, про розпуск палати парламенту було оголошено на її екстренній сесії 28 вересня. Видання зазначає, що розпуск палати дозволить прем'єр-міністрові Абе підготуватися до протистояння з опозицією. Абе пояснював своє рішення необхідністю заручитися підтримкою виборців на просування своєї економічної політики та підвищення споживчого податку, також він говорив про необхідність реагувати на загрози з боку Північної Кореї.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект