НОВИНИ

27.09.2017 | Politico опублікував рейтинг найпопулярніших радників Трампа
Джерело - Politico

Про це свідчать результати соцопитування, ініційованого виданням Politico та компанією Morning Consulting, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Міністр оборони Джеймс Меттіс очолив список найпопулярніших радників Трампа з позитивним рейтингом 40%", - йдеться у матеріалах дослідження.

При цьому зазначається, що глава Пентагону має 20% позитивного балансу підтримки, тобто з його діяльністю на посаді не погоджуються лише 20% опитаних.

Варто зауважити, що Меттіс є одним із найбільших прихильників підтримки України, в тому числі летальною зброєю, у близькому оточенні президента Трампа. Показовим є той факт, що глава Пентагону відвідав Київ у День Незалежності України та був присутній на святковому параді на Хрещатику.

Другим за популярністю політиком у США став голова адміністрації Білого дому Джон Келлі з підтримкою 39% та 17% позитивного балансу, який також висловлювався за озброєння України.

Третім визнаний колишній кандидату у президенти, а нині міністр житлового будівництва та міського розвитку Бен Карсон. Його позитивний рейтинг фактично вищий, ніж у Меттіса – 42%, однак проти нього висловились 33% респондентів.

Держсекретар США Рекс Тіллерсон опинився на п'ятій сходинці з підтримкою 35%, а 28% опитаних не згодні з його діяльністю.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект