НОВИНИ

27.09.2017 | США ввели нові санкції проти Північної Кореї
Джерело - УКРІНФОРМ

Відповідна заява розміщена на веб-сайті американського мінфіну, передає Укрінформ.

"OFAC внесла до списку вісім північнокорейських банків, а також 26 осіб, пов'язаних з фінансовими мережами Північної Кореї, у відповідь на триваючі розробки Північною Кореєю зброї масового знищення, а також та продовження з її боку порушень Резолюції РБ ООН", - наголошується в заяві.

При цьому зазначається, що під санкції потрапили, в тому числі, представники північнокорейських банків в Китаї, Росії, Лівії та Об'єднаних Арабських Еміратах. У цьому зв'язку, доступ до всього майна або активів цих юридичних та фізичних осіб, які перебувають у володінні або під контролем американських представників, блокується.

Зокрема, під санкції США потрапили 19 представників КНДР в Китаї, двоє в Лівії, троє в Росії, а також двоє в Об'єднаних Арабських Еміратах.

"Ми покарали північнокорейські банки та фінансових посередників, які виступають в ролі представників банків Північної Кореї по всьому світу", - зауважив у цьому зв'язку міністр фінансів США Стівен Мнучін.

Він підкреслив, що Сполучені Штати й надалі продовжуватимуть стратегію повної ізоляції Північної Кореї, поки Корейський півострів не перетвориться на мирну і без'ядерну територію.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект