НОВИНИ

21.09.2017 | Президент Ірану закликав Трампа вибачитися за слова про ядерну угоду
Джерело - Deutsche Welle

Президент Ірану Хасан Роухані у середу, 20 вересня, закликав президента США Дональда Трампа перепросити за слова про Іран і ядерну угоду, сказані напередодні.

На думку Роухані, "абсурдні та повні ненависті" заяви Трампа перед членами Генасамблеї ООН нашкодили ядерній угоді, підписаній 2015 року. "Було би дуже шкода, якщо ці домовленості будуть зруйновані злочинним новачком у світі світової політики", - зазначив Роухані віддзеркалюючи таким чином те, як Трамп напередодні назвав Іран "економічно спустошеним злочинним режимом".

Напередодні, говорячи про ядерну угоду з Іраном, президент США зазначив, що його країна не може "дотримуватися угоди, якщо вона надає прикриття для розбудови ядерної програми". Однак Роухані, зі свого боку, виключив нові переговори щодо ядерної угоди з адміністрацією президента Трампа, оскільки, на його думку, "розмова з таким урядом була би марнуванням часу".

Раніше міністр закордонних справ Ірану Джавад Заріф заявляв, що ядерну угоду готували впродовж "більше двох років в переговорах над кожним словом і кожним окремим реченням".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект