НОВИНИ

19.09.2017 | Держдепартамент анонсував ще одну зустріч Тіллерсона з Лавровим
За матеріалами - Радіо Свобода

Держсекретар США Рекс Тіллерсон і міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров сьогодні проведуть ще одну зустріч у Нью-Йорку на полях Генасамблеї ООН. Про це йдеться в повідомленні на сайті Держдепартаменту щодо графіка зустрічей Тіллерсона.

Згідно з повідомленням, зустріч запланована на 17:00 за місцевим часом (опівночі за Києвом – ред.) в готелі Palace. Тема бесіди не вказана. 18 вересня Рекс Тіллерсон і Сергій Лавров вже мали зустріч в Нью-Йорку, під час якої обговорили головним чином хід реалізації мінських домовленостей для вирішення ситуації на Донбасі та ситуацію в Сирії. Ще раніше 16 вересня держсекретар США і очільник російського МЗС розмовляли по телефонну і тоді, серед іншого, також йшлося про «необхідність активізації зусиль щодо виконання мінських домовленостей».

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/world/2142281-derjdepartamen-anonsuvav-sche-odnu-zustrich-tillersona-z-lavrovim.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект