НОВИНИ

19.09.2017 | Південна Корея заявила про можливість повернення ядерної зброї до країни Д
За матеріалами - Reuters

Південна Корея порушила питання про можливість повернення ядерної зброї на півострів. Як передає агентство Reuters, міністр оборони США Джеймс Меттіс визнав, що обговорював це питання з його південнокорейським колегою, але відмовився сказати, чи розглядається такий варіант.

"Ми відкриті до діалогу з нашими союзниками із будь-якого питання, яке вони хочуть порушити", - сказав він. Також голова Пентагону натякнув у понеділок про наявність військових варіантів відносно Північної Кореї, які могли б при цьому убезпечити Сеул від важких наслідків, але відмовився сказати, про які варіанти він говорив і чи включають вони використання смертельної сили.

Відповідаючи на запитання, чи існують військові варіанти, які Сполучені Штати могли б використати щодо КНДР і які не створили б для Південної Кореї серйозної небезпеки, Меттіс сказав: "Так, є. Але я не буду вдаватися в деталі ".

Раніше президент США Дональд Трамп казав, що будь-яке використання смертоносної сили проти Північної Кореї буде непереборним, використовуючи такі фрази, як "вогонь і лють", що викликають образи ядерної війни. Як зазначає агентство, військові варіанти, доступні для Трампа, варіюються від нелетальних дій, таких як морська блокада, спрямована на застосування санкцій, до проведення кібератак і розміщення нової зброї США в Південній Кореї, де Штати мають 28 500 військовослужбовців.

Ядерна зброя США була виведена з Південної Кореї після підписання в 1991 році антиядерної декларації між Республікою Корея і КНДР.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект