НОВИНИ

15.09.2017 | Екс-глава Пентагону Роберт Гейтс: Треба розрізняти риторику Трампа і його дії
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це заявив на 14-тій щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) міністр оборони США у 2006-2011 рр. Роберт Гейтс, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Трамп робить багато заяв, які можуть викликати сумніви, але в ширшому контексті він вписується в загальний напрямок американської зовнішньої політики", - сказав Гейтс.

Коментуючи репліку ведучого щодо наміру Трампа зробити Америку знову великою, яку в світі дехто трактує як відхід США від сповідуваних ними демократичних цінностей, екс-міністр оборони зауважив, що "потрібно розрізняти риторику Трампа і його дії".

Гейтс визнав, що стосовно розвитку і підтримки демократії і свободи у всьому світі адміністрація Трампа поводиться "досить тихо". Водночас, за його словами, зовсім не є унікальним, що нинішній президент США наголошує на пріоритетності американських інтересів, бо більшість американських президентів ставили їх понад усе.

"Завжди майте на увазі, що є відмінність між риторикою і нашою публічною позицією і тими заходами, яких ми вживаємо, щоб захистити наші свободи", - наголосив Гейтс.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект