НОВИНИ

15.09.2017 | На тлі російської загрози Швеція проводить найбільші за 23 роки військові навчання
За матеріалами - УНІАН

Найбільші за останні 23 роки в Швеції військові навчання "Аврора" проводяться за підтримки НАТО, сама країна членом альянся не є. У них беруть участь 19 тисяч військовослужбовців. Навчання триватимуть три тижні, повідомляє Бі-бі-сі. Читайте також Сунуть на "Захід": Росія перекидає до Білорусі танкову армію "Ситуація з безпекою в регіоні погіршилася", - так прокоментував початок маневрів командувач шведської армії Мікаель Біден. "Сьогодні Росія - це країна, яка впливає на загальну ситуацію в Європі з точки зору безпеки своїми діями - анексією Криму і тривалим конфліктом на сході України, тому зрозуміло, що ми дуже ретельно стежимо за тим, що робить Росія", - заявив Біден.

"Аврора - найбільша операція за останні 23 роки, в якій будуть взаємодіяти ВВС, морська піхота і армія. Ці маневри - важливий сигнал у сфері оборонної політики. Вони допоможуть нам убезпечитися від різних інцидентів і більш точно оцінити нашу обороноздатність", - цитує шведське видання The Local заяву міністра оборони Швеції Петера Хультквиста. Крім шведської армії у навчаннях беруть участь військовослужбовці з США, Франції, Норвегії та інших країн НАТО. Раніше в НАТО заявляли, що маневри не є відповіддю на російсько-білоруські навчання "Захід-2017".

Детальніше: https://www.unian.ua/world/2134991-na-tli-rosiyskoji-zagrozi-shvetsiya-provodit-naybilshi-za-23-roki-viyskovi-navchannya-foto.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект