НОВИНИ

14.09.2017 | Трамп планує відвідати Китай
Джерело - Reuters

Про це повідомило з посиланням на джерела американське інформагентство Reuters.

"Президент США Дональд Трамп, очевидно, в листопаді завітає до Китаю під час його першого офіційного візиту до Азії", - цитує агентство джерело в американській адміністрації.

Візит планується в той час, коли Вашингтон і його союзники закликають Китай (з яким уряд КНДР має найтісніші зв'язки, зокрема, в торговельній сфері) застосувати більший тиск на Північну Корею, яка й так уже перебуває в міжнародній ізоляції, з метою згортання нею ракетно-ядерних програм.

Президент Китаю Сі Цзіньпін запросив Трампа відвідати його країну ще під час свого візиту у квітні до Палм-Біч в штаті Флорида. Крім того, лідери провели зустріч на полях саміту G20 у липні.

Загалом же, Дональд Трамп планує відвідати саміт США-АСЕАН та саміт Східної Азії на Філіппінах в листопаді, а також саміт Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС) у В'єтнамі.

Водночас повідомляється із посиланням на японські ЗМІ, що президент США також розглядає можливість завітати до Японії та Південної Кореї під час його азійського туру в листопаді.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект