НОВИНИ

09.09.2017 | Саудівська Аравія відмовилася від діалогу з Катаром
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Саудівська Аравія припинила будь-які форми діалогу і контактів з владою Катару. Ер-Ріяд залишився незадоволений тим, що повідомило про що відбулися напередодні телефонних переговорах високопоставлених представників двох країн катарське державне інформагентство QNA, і вимагає "публічного пояснення позиції" Дохи.

"Те, що було опубліковано на QNA, - це чергове спотворення фактів катарською владою", - цитує представника саудівського МЗС державне агентство королівства SPA в ніч на суботу, 9 вересня.

За підсумками проведених за кілька годин до цього телефонних переговорів катарського шейха Хамима бен Хамада ат-Тані і кронпринца Саудівської Аравії Мухаммеда бен Сальмана QNA повідомило, що вони обидва "підкреслили необхідність вирішити кризу, сівши за стіл переговорів, щоб забезпечити єдність і стабільність країн Перської затоки". Агентство зазначає також, що ат-Тані привітав пропозицію бен Сальмана "призначити двох послів для вирішення розбіжностей так, щоб не завдати шкоди суверенітету держав".

У свою чергу, СПА після телефонної розмови представників Дохи і Ер-Ріяда передало, що "під час переговорів емір Катару висловив своє бажання сісти за стіл переговорів і обговорити вимоги четвірки країн, щоб врахувати інтереси всіх". Інші деталі планувалося повідомити після досягнення угоди між Саудівською Аравією, ОАЕ, Бахрейн і Єгиптом.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект