НОВИНИ

08.09.2017 | Трамп-молодший дав свідчення у сенатському комітеті США
За матеріалами - Голос Америки

Як наголошується в підготовленій заяві Трампа-молодшого, представленому співробітникам Юридичного комітету Сенату, які проводять розслідування, команді Трампа було важливо з'ясувати, чи «підходить» Клінтон для того, щоб зайняти президентський пост, уточнює видання.

«Проте зустріч в Trump Tower не мала ніякого продовження, сказав він, рішуче заявивши, що ніколи не вступав у змову з російським урядом з метою внести розлад в перебіг торішніх президентських виборів», - зазначає New York Times.

Сама зустріч відбулася у червні 2016 року в Trump Tower. Трамп-молодший організував її в розпал передвиборної кампанії. Разом з чоловіком своєї сестри Джаредом Кушнером, в даний час займає в Білому домі пост радника президента, і тодішнім менеджером передвиборного штабу Трампа Полом Манафортом він зустрівся з Наталею Весельницькою, яку характеризують як юриста, пов'язаного з російськими держструктурами. Це сталося після того, як людина, що виступала у якості посередника, повідомила Трампу-молодшому, що Весельницька володіє інформацією, здатною «скомпрометувати Гілларі», – в рамках підтримки, яку Росія і її уряд надавали Трампу під час виборів.

І Кушнер, і Трамп-молодший згодом заявили, що російський юрист не мала інформації, здатної зашкодити Клінтон, і що розмова швидко перетворилася в дискусію з приводу програми усиновлення російських дітей, яку Москва скасувала в помсту за прийняття в США закону, спрямованого проти тих, хто порушує права людини в Росії.

Співробітники апарату сенатського Юридичного комітету допитують Трампа-молодшого за закритими дверима, проте можливо, що і йому, і Манафорту доведеться виступити перед сенаторами на відкритих слуханнях.

Очікується, що Трамп-молодший дасть свідчення і сенатському Комітету з розвідки, який також розслідує російське втручання у вибори.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект