НОВИНИ

08.09.2017 | Парламент Каталонії ухвалив закон про порядок виходу з Іспанії
Джерело - УКРІНФОРМ

Як зазначає видання El Pais, документ вступить в силу тільки у разі перемоги на референдумі прихильників незалежності Каталонії. Закон буде діяти впродовж двох місяців до запуску процесу створення самостійної парламентської республіки.Раніше каталонський парламент (Женералитет) прийняв закон про референдум і супутні документи, зокрема, про формування виборчої комісії та принципи організації голосування.

За словами голови уряду Каталонії Карлеса Пучдемона, рішення про проведення референдуму було прийнято в односторонньому порядку після невдалих спроб домовитися про організацію голосування з центральним урядом у Мадриді.

У четвер Конституційний суд Іспанії на надзвичайному засіданні призупинив дію всіх цих документів. Влада Іспанії також попередила каталонські ЗМІ, держслужбовців і керівництво поліції автономної області про наслідки недотримання судових рішень.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект