НОВИНИ

06.09.2017 | Трамп зупинив програму захисту молодих мігрантів
Джерело - Кореспондент

Президент США Дональд Трамп скасував програму, яка відстрочила можливість депортації для близько 800 тисяч нелегальних іммігрантів, які приїхали в США в дитячому віці. Про це повідомив генпрокурор, глава міністерства юстиції Джефф Сешнс.

"Ми не можемо прийняти всіх, хто хоче сюди приїхати, ось і все", - додав генпрокурор. Він уточнив, що адміністрація вважає, що це позбавляє американців робочих місць.

Скасувати діючу програму під назвою DACA ("Відкладені заходи щодо дітей-іммігрантів") президент зміг на тій підставі, що вона була заснована указом попереднього глави держави Барака Обами.

Згідно з указом Обами, низка нелегальних іммігрантів, які прибули в США в дитячому віці, отримували відстрочку від можливої ​​депортації. Кожні два роки таким іммігрантам видавали документ про відстрочку можливих дій щодо депортації.

Пізніше Трамп аргументував своє рішення тим, що його найголовніший обов'язок - захищати американців і конституцію країни.

Він зазначив, що міністерство внутрішньої безпеки почне упорядкований перехід і згортання програми.

"Нові заявки на дозвіл на роботу не будуть прийматися, проте діючі дозволи на роботу будуть дотримуватися до дати закінчення їхнього терміну до двох років, починаючи з сьогоднішнього дня. Більш того, заяви, які вже були подані, будуть опрацьовані. Це поступовий процес, не раптова відмова", - наголосив Трамп.

Рішення президента США вже викликало масові протести ліберальної громадськості в країні, критику з боку бізнес-спільноти та політиків, включаючи його однопартійців.

Сам Трамп сподівається, що Конгрес підтримає його рішення на законодавчому рівні.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект