НОВИНИ

05.09.2017 | Путін упевнений, що в КНДР "їстимуть траву", але не відмовляться від розробки ядерної зброї
Джерело - УНІАН

Президент Росії Володимир Путін упевнений, що в КНДР «їстимуть траву», але не відмовляться від розробки ядерної зброї, так як пам'ятають історію Іраку, який відмовився від виробництва зброї масового ураження.

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, таку думку Путін висловив на прес-конференції в Китаї. Зокрема, президент РФ нагадав про Ірак і його президента Саддама Хусейна. «Країна зруйнована, сам Саддам Хусейн повішений. Послухайте, це ж всі знають, це всі пам'ятають. І в Північній Кореї це добре знають і пам'ятають», - сказав Путін.

«І ви думаєте, що через прийняття якихось санкцій Північна Корея відмовиться від того курсу, який вона взяла на створення зброї масового знищення?», - додав він. За словами президента РФ, Росія засуджує ці «вправи» з боку Північної Кореї, оскільки вони «носять провокаційний характер».

У той же час він вважає, що «застосування будь-яких санкцій у даному разі вже є марним і неефективним». «Так вони, як я вчора сказав на зустрічі зі своїми колегами, траву їстимуть, розумієте? Але не відмовляться від цієї програми, якщо не почуватимуть себе в безпеці», - сказав Путін.

За його словами, з Північною Кореєю потрібно вести діалог, вона не повинна побоюватися за свою безпеку. «Потрібно вести справу до діалогу між усіма зацікавленими сторонами. Потрібно, щоб в усіх учасників цього процесу, в тому числі у Північній Кореї, не було жодних думок, які були б пов'язані з загрозою знищення, а навпаки, щоб усі сторони конфлікту стали на шлях співпраці», - зазначив Путін. Він переконаний, що «в цих умовах і в цій ситуації нагнітання військової істерії є абсолютно безглуздим, і це «тупиковий шлях». Путін нагадав, у КНДР є й інші види зброї - артилерія і реактивні системи залпового вогню, проти яких безглузде застосування протиракетної техніки.

«У цих умовах нагнітання військової істерії до добра не доведе. Це все може призвести до глобальної планетарної катастрофи. І до величезної кількості людських жертв», - сказав він.

Детальніше: https://www.unian.ua/world/2116204-putin-upevneniy-scho-v-kndr-jistimut-travu-ale-ne-vidmovlyatsya-vid-rozrobki-yadernoji-zbroji.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект