НОВИНИ

31.08.2017 | У НАТО не задоволені обмеженим допуском спостерігачів до російсько-білоруських навчань
За матеріалами - УНІАН

Представники НАТО у середу, 30 серпня, висловили невдоволення обмеженим допуском своїх спостерігачів до запланованих військових маневрів "Захід-2017", в яких візьмуть участь Росія і Білорусь.

Обидві країни запросили спостерігачів НАТО бути присутніми на вересневих навчаннях виключно в "дні для відвідування", що, за словами представників альянсу, не є заміною передбаченому всеосяжного спостереженню. НАТО посилається на так званий Віденський документ ОБСЄ про "заходи по зміцненню довіри", які передбачають, крім іншого, можливості для бесід із солдатами про хід навчань.

У Москві заперечують, що кількість солдатів, які беруть участь у маневрах "Захід-2017", перевищує 13 тисяч. Саме це число згадується у Віденському документі як необхідне для подібних інспекцій.

Детальніше: https://www.unian.ua/world/2107766-u-nato-ne-zadovoleni-obmejenim-dopuskom-sposterigachiv-do-rosiysko-biloruskih-navchan.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект