НОВИНИ

30.08.2017 | Російський міністр запевняє у відсутності шкоди від нових санкцій США
Джерело - УНІАН

Міністр економічного розвитку Росії заявив, що його країна вже не страждає від запроваджених США та ЄС санкцій, і що він бачить кращі торговельні перспективи в Азії. Як передає Голос Америки, в інтерв’ю у вівторок інформагентству Associated Press Максим Орєшкін сказав, що економіка Росії цього року зросте на щонайменше 2%. Це буде перше зростання після 2014 року, коли економіка увійшла в рецесію у зв’язку з падінням цін на нафту і санкціями, запровадженими проти Росії за її дії в Україні.

США Виступаючи в Парижі, Орєшкін засудив накладені нещодавно США нові санкції проти Росії, але заявив, що завдяки внутрішнім реформам російська економіка стала на ноги. Хоча Європейський Союз залишається ключовим торговельним партнером, сказав Орєшкін, «ми бачимо більшу готовність з боку Азії з нами співпрацювати». Максим Орєшкін відмовився коментувати припущення про те, що у майбутньому він може стати прем’єр-міністром Росії.

Детальніше: https://www.unian.ua/world/2105779-rosiyskiy-ministr-zapevnyae-u-vidsutnosti-shkodi-vid-novih-sanktsiy-ssha.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект