НОВИНИ

29.08.2017 | США провели випробування ядерної бомби
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сторінці NNSA.

Під час випробувань бомбардувальник F-15E ВПС США скинув бомби без бойового заряду. У свою чергу, дослідники оцінювали "неядерні" функції бомб і здатність бомбардувальника нести і доставляти в потрібну точку ядерну зброю.

Наголошується, що ці тести є частиною серії випробувань, що триватимуть три роки з метою кваліфікувати B61-12 для обслуговування. Перший кваліфікаційний льотний тест відбувся в березні.

"Програма продовження терміну служби B61-12 триває за графіком і відповідає вимогам національної безпеки. Ці реалістичні тести льотної кваліфікації підтверджують правильність конструкції B61-12, коли справа доходить до ефективності системи", - заявив заступник директора NNSA за оборонними програмами Філ Кальбос.

Нагадаємо: бомба B61-12 об'єднає і замінить собою чотири інші модифікації бомби B61 (B61-3, -4, -7, -10) в ядерному арсеналі країни. Першу виробничу одиницю модифікації планують завершити до 2020 року.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект