НОВИНИ

23.08.2017 | Британія оприлюднила плани виходу з-під юрисдикції Європейського суду
За матеріалами - Європейська правда

Британський уряд у середу оприлюднив свої пропозиції для переговорів з ЄС, згідно з якими країна вийде з-під юрисдикції Європейського суду після Brexit.

Велика Британія буде "конструктивно взаємодіяти" з ЄС, щоб досягнути угоди про майбутню роль Європейського Суду, але права громадян в країні будуть захищені британськими судами, йдеться в оприлюдненому урядом документі.
Велика Британія повторила, що вона вийде з-під "прямої юрисдикції" Європейського суду, коли покине ЄС у березні 2019 року. Права та обов’язки громадян будуть забезпечуватися судами Великої Британії та остаточно Верховним судом Великої Британії, ідеться в документі.
Лондон пропонує, щоб спори, які можуть виникнути після виходу країни зі складу ЄС, вирішувалися з використанням механізмів, у яких Європейський суд не матиме переваги.
Серед варіантів вирішення спорів наводять такі моделі, як скликання спільного комітету, куди могли б увійти представники обох сторін, арбітражні панелі та встановлення вимог в галузі контролю та звітності.
Водночас уряд заявив, що не хоче "готової" домовленості і буде намагатися досягти угоди про те, як має виглядати майбутнє врегулювання спорів під час переговорів.
Третій раунд переговорів Британія-ЄС відбудеться наступного тижня у Брюсселі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект