НОВИНИ

23.08.2017 | Додон про виведення російських військ із Придністров'я: Це порожній піар-хід
Джерело - УКРІНФОРМ

Так він прокоментував у Facebook звернення представника Молдови в ООН з проханням включити до порядку денного Генеральної асамблеї питання про повне виведення російських військ з Придністров'я.

"Потрібно окремо розглядати миротворчу операцію, яка з досвіду останніх 25 років є успішною й має бути продовжена, і знаходження військової бази, вивезення якої можливе при політичному рішенні конфлікту. Всі це добре розуміють. Ми вважаємо, що це порожній піар-хід", - написав Додон.

Він назвав звернення представника Молдови в ООН "пусканням пилу в очі західним кураторам і ляльководам", порекомендувавши "уряду зосередитися на конкретних кроках щодо відновлення довіри між Тирасполем і Кишиневом, рішення поточних проблем людей з обох берегів Дністра і відновлення переговорного процесу у форматі "5+2".

Як повідомляв Укрінформ, напередодні представник Молдови при ООН Віктор Морару оприлюднив текст листа-звернення з проханням включити до порядку денного 72-ї сесії Генеральної асамблеї питання про повний вивід російських військових з Придністров'я.

Нині на території невизнаного Придністров'я розквартирована Оперативна група російських військ (близько 1500 військовослужбовців), а на військових складах у селі Колбасна Рибницького району ще з радянських часів зберігаються понад 20 тисяч тонн боєприпасів, авіаційних снарядів і бомб.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект