НОВИНИ

21.08.2017 | Напруга між Німеччиною й Туреччиною зростає: Меркель хоче мати "запасні варіанти"
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це вона заявила, відповідаючи на питання виборців, в передачі "Deutschland fragt nach!" на телеканалі RTL.

"Ми вже істотно змінили нашу турецьку політику, ... ми дуже жорстко відреагували ... І ми повинні постійно мати запасні варіанти", - сказала Меркель.

Вона знову розкритикувала заклик турецького президента Реджепа Таїпа Ердогана бойкотувати на німецьких парламентських виборах низку політичних партій, у тому числі і її Християнсько-демократичний союз. "Абсолютно неможливим є те, щоб президент Туреччини закликав громадян Німеччини, навіть турецького походження, не голосувати", - підкреслила глава уряду.

Канцлер висловила радість у зв'язку із тим, що іспанські правоохоронці на прохання Берліна відпустили напередодні затриманого у Гранаді німецького громадянина, письменника із турецьким корінням Догана Аханлі. "Так бути не може, не можна використовувати у своїх корисливих цілях також і міжнародні організації, такі як Інтерпол", - сказала вона, маючи на увазі, що Аханлі був заарештований у зв'язку із подачею Анкарою його імені у міжнародний розшук через Інтерпол. У Німеччині переконані, що письменника переслідують виключно з політичних мотивів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект