НОВИНИ

20.08.2017 | Венесуельський парламент відмовився складати повноваження
Джерело - УКРІНФОРМ

"Це шахрайське рішення для нас дорівнюється нулю, як і сама Конституційна асамблея - ні що інше, як нуль", - заявив віце-спікер контрольованого опозицією парламенту Венесуели Фредді Гевара.

У суботу, 19 серпня, парламент провів засідання, на яке були запрошені закордонні дипломати. На ньому були присутні представники дипломатичного корпусу Євросоюзу, США, Аргентини, Чилі, Канади, Мексики, Перу та інших країн - загалом сесію відвідали представники 19 країн, повідомляє венесуельська газета El Nacional.

"Парламент підтверджує свою компетенцію як законодавчий орган ", - сказав Фредді Гевара, зазначивши, що не схвалюватиме рішення, які не відповідають конституції.

Як відомо, у п'ятницю, 18 серпня, Конституційна асамблея Венесуели ухвалила декрет про позбавлення повноважень парламенту - Національної асамблеї. Згідно з декретом парламент втрачає повноваження ухвалювати рішення, а його функції перебирає на себе Конституційна асамблея.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект