НОВИНИ

19.08.2017 | У США заявили про захоплення влади у Венесуелі
Джерело - Кореспондент

Офіційний представник Держдепартаменту США Хезер Науерт заявила, що Вашингтон вважає "захопленням влади" заяву національних установчих зборів Венесуели про те, що вони беруть на себе законодавчі повноваження парламенту. Про це повідомляється на сайті зовнішньополітичного відомства країни.

"США твердо засуджують рішення незаконних установчих зборів про прийняття на себе законодавчих повноважень. Це захоплення влади спрямоване на те, щоб замістити демократично обрану національну асамблею (парламент - ред.) авторитарним комітетом, який діє в обхід закону. На нашу думку, демократично обрана національна асамблея - єдиний легітимний законодавчий орган влади", - наголосила Науерт.

"Доти, поки режим (президента Ніколаса) Мадуро буде продовжувати поводитися як авторитарна диктатура, ми готові використовувати всю економічну і дипломатичну міць Америки, щоб підтримати народ Венесуели, який намагається відновити демократію", - додала представник Держдепу.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект