НОВИНИ

19.08.2017 | Держдеп схвалив поставку Румунії ракетних систем
За матеріалами - Кореспондент

Держдепартамент США схвалив можливу угоду з постачання Румунії ракетно-артилерійських систем і відповідного обладнання на загальну суму 1,25 мільярда доларів. Про це повідомило Агентство з оборонного співробітництва і безпеки, що входить до складу Пентагону.

Зазначається, що йдеться про системи HIMARS - мобільну ракетно-артилерійську систему, яка є полегшеною версією реактивної системи залпового вогню на колісному шасі.

Усього уряд Румунії запросив 54 установки HIMARS, обладнання та ракети до них.

"Запропоновані до продажу системи HIMARS будуть підтримувати потреби Румунії для самооборони і підтримки цілей оборони НАТО. Уряд Румунії має намір використовувати ці оборонні вироби для модернізації своїх збройних сил і захисту своєї території, для оборони і стримування регіональних загроз", - уточнили в Агентстві.

Виконавцем контракту буде американська компанія Lockheed-Martin. Можлива дата укладення контракту і його терміни не вказані.

Нагадаємо, в липні Держдеп схвалив можливу операцію з продажу зенітно-ракетних комплексів Patriot Румунії на суму в 3,9 мільярда доларів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект