НОВИНИ

16.08.2017 | Посол США в ООН: Іран намагається "взяти світ в заручники"
За матеріалами - Радіо Свобода.

Гейлі також вказала, що нові американські санкції щодо Тегерана не стосуються ядерної угоди, згідно із якою Штати та інші світові держави погодилися зняти більшість економічних санкцій проти Ірану. Тегеран має відповісти за "запуск ракет, підтримку тероризму, ігнорування прав людини та порушення резолюцій Ради безпеки ООН", наголосила посол США.

Нагадаємо, президент Ірану Хасан Роугані у виступі в парламенті країни 15 серпня заявив, що Тегеран "за лічені години" розірве угоду щодо ядерної програми, політика "санкцій та примусу" Вашингтона триватиме й надалі. Він додав, що адміністрація президента США Дональда Трампа продемонструвала світові, що «не є добрим партнером», погрожуючи розірвати угоду, укладену 2015 року.

Як повідомлялось, 13 серпня парламент Ірану ухвалив рішення про виділення 520 мільйонів доларів на розвиток ракетної програми та посилення Корпусу вартових Ісламської революції, що має стати відповіддю на санкції США.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект