НОВИНИ

11.08.2017 | Путін вніс до Державної Думи проект закону, який дозволить Росії використовувати свою ППО на кордонах Білорусі, зокрема з Україною
Джерело - УКРІНФОРМ

Текст законопроекту оприлюднений на сайті Держдуми.

"Реалізація Протоколу дозволить підвищити надійність охорони зовнішнього кордону Союзної держави в повітряному просторі, сприятиме зміцненню безпеки двох держав і не потребує додаткових асигнувань федерального бюджету", - йдеться в документі.

Згідно з проектом закону, президент РФ просить Держдуму ратифікувати протокол "про внесення змін і доповнень до Угоди між Російською Федерацією і Республікою Білорусь про спільну охорону зовнішнього кордону Союзної держави в повітряному просторі і створення Єдиної регіональної системи протиповітряної оборони Російської Федерації і Республіки Білорусь від 3 лютого 2009 р.".

Також Путін пропонує Держдумі внести в Угоду між РФ і Білоруссю про спільну охорону зовнішнього кордону термін: "період безпосередньої загрози агресії". Як уточнюється в документі: "період загострення військово-політичної обстановки, протягом якого виникла і зберігається загроза агресії проти однієї із сторін (угоди - ред.) у регіоні з боку будь-якої держави або групи держав".


Протокол був підписаний 2 листопада 2016 року в місті Мінську.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект