НОВИНИ

07.08.2017 | У Балтійському морі стартували військові навчання за участю Латвії, Литви та Німеччини
Джерело - УНІАН

У територіальних водах і винятковій економічній зоні Литви в Балтійському морі цього тижня проходять щорічні навчання з'єднання військово-морських флотів країн Балтії "Baltron Squadron Exercise 17/2".

У навчаннях беруть участь підрозділи Литви, Латвії та Німеччини. Латвійські ВМС представляють судно забезпечення "Varonis" і протимінний корабель "Rusins", ВМФ Німеччини — мінний тральщик "Pegnitz". Литовські військово-морські сили представлені штабним кораблем "Jotvingis", протимінними кораблями "Suduvis" і "Kursis", патрульними катерами "Aukstaitis" і "Selis", пошуково-рятувальним судном "Sakiai" і портовим катером, а також командою підводних дій Військово-морських сил.

В ході морської фази навчань з 8 по 11 серпня в Балтійському морі будуть відпрацьовуватися морські навички: маневрування кораблів, процедури зв'язку, артилерійська перестрілка і захист від нападу надводних цілей, пошуково-рятувальні навчання, а також навчання захисту від асиметричних загроз. Мінні тральщики проведуть процедури пошуку мін.

Детальніше: https://www.unian.ua/world/2069729-u-baltiyskomu-mori-startuvali-viyskovi-navchannya-za-uchastyu-latviji-litvi-ta-nimechchini.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект