НОВИНИ

02.08.2017 | Болгарія та Македонія підписали історичний Договір про дружбу і добросусідство
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це повідомили в прес-службі уряду Болгарії за підсумками зустрічі глав урядів двох країн у столиці Македонії Скоп'є, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Болгарія і Македонія, без допомоги посередників, прийшли до єдиної думки про те, що мир і добросусідство важливіше всього іншого. Не випадково люди кажуть: озираючись назад, можна перечепитися і впасти. Ми прийняли рішення дивитися і рухатися вперед, і я переконаний, що найближчим часом з'являться і перші практичні результати цього документа», - заявив прем'єр Болгарії Бойко Борисов.

Його македонська колега Зоран Заев, у свою чергу, назвав Договір історичним кроком назустріч один одному, підкресливши, що його підписання доводить, що «там, де присутня політична воля і бажання рухатися вперед, питання завжди будуть вирішуватися, навіть найскладніші».

Члени уряду Болгарії та Македонії підписали і Меморандум про співробітництво в енергетичній сфері. Після його підписання була утворена робоча група, яка вивчить питання з'єднання газотранспортних систем двох країн.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект