НОВИНИ

01.08.2017 | Пенс передав Грузії послання від Трампа
За матеріалами - Новини-Грузія

Майк Пенс, який прибув до Тбілісі, процитував на офіційній вечері слова Трампа, згідно із якими, "США стоять поряд із Грузією".

"Народ Грузії впродовж тисячоліть боровся за те, у що вірив - за свободу. Сьогодні, коли мене та мою дружину у Тбілісі зустрічали тисячі людей, я побачив, що у Грузії залишається це прагнення до свободи, так само як і у США", - сказав Пенс, піднімаючи тост за Грузію та грузинський народ.

Американський віце-президент також побажав Грузії процвітання, а також того, щоб вона стала сильною країною.

Зі свого боку, прем'єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі зазначив, що із США Грузію об'єднують загальні цінності та пріоритети глобальної безпеки.

"США є головним стратегічним партнером Грузії, із яким нас об`єднують загальні цінності та пріоритети глобальної безпеки. Америка завжди була поряд з нами і саме тому ми стоїмо поряд з вами, щоб підтримати ваші зусилля у забезпеченні загального миру", - підкреслив Квірікашвілі.

Офіційна вечеря від імені прем'єр-міністра Грузії Георгія Квірікашвілі на честь американського гостя, що приїхав, відбулася у понеділок увечері в ресторані на Мтацмінда.

Офіційна програма візиту Майка Пенса передбачає проведення 1 серпня зустрічей із прем'єр-міністром Георгієм Квірікашвілі, президентом Георгієм Маргвелашвілі, Католикосом-патріархом Іллею Другим, а також представниками грузинської опозиції.

Пенс має намір відвідати багатонаціональні військові навчання НАТО, що проходять у Грузії, "Гідний партнер - 2017".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект