НОВИНИ

28.07.2017 | Балістична ракета КНДР впала у виключній економічній зоні Японії
Джерело - УНІАН

КНДР здійснила запуск балістичної ракети, яка могла впасти у виключній економічній зоні Японії. Про це заявив на прес-конференції в Токіо генеральний секретар японського кабінету міністрів Есихидэ Суга.

"Північна Корея провела сьогодні запуск балістичної ракети. Вона летіла 45 хвилин і впала в Японське море, імовірно, в межах японської виключної економічної зони. На даний момент ми не зафіксували жодного збитку повітряним і морським судам", - сказав він.

Міністерство оборони США зафіксувало запуск, повідомив кореспонденту ТАСС офіційний представник відомства капітан першого рангу Джефф Девіс. "Я можу підтвердити, що ми зафіксували запуск балістичної ракети з території Північної Кореї. Ми проводимо оцінку і скоро будемо мати більше інформації", - сказав він. 25 липня компанія CNN з посиланням на дані, надані їй неназваним представником Пентагону, повідомила, що КНДР готується здійснити черговий запуск ракети, це може відбутися протягом тижня.

Це випробування - вже чотирнадцяте, проведене Північною Кореєю в 2017 році.

Детальніше: https://www.unian.ua/world/2054894-balistichna-raketa-kndr-vpala-u-viklyuchniy-ekonomichniy-zoni-yaponiji.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект