НОВИНИ

28.07.2017 | Пентагон повідомив про знищення одразу семи ключових фігур ІДІЛ
Джерело - УКРІНФОРМ

Як зазначили в Пентагоні, це засвідчили розвіддані сил Міжнародної коаліції з протистояння ІДІЛ в Сирії та Іраку, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Внаслідок авіаударів Коаліції загинули кілька провідних пропагандистів та кураторів "Ісламської держави". Ліквідація цих ключових фігур підриває зусилля ІДІЛ з виробництва пропаганди, її поширення, а також можливості фінансування діяльності терористів ІД", - зауважили в Пентагоні.

При цьому уточнюється, що високопоставлені члени ІДІЛ були знищені внаслідок різних авіаударів, проведених у період з травня по липень. Наразі їх загибель підтверджена даними розвідки.

Серед прізвищ знищених терористів називаються, зокрема, пропагандисти Абу Сулейман аль-Іракі, Райан Месхаал, Абу-Хаттаб аль-Раві, Абу-Саїф аль-Ісаві, Абу-Алі аль-Джанубі, Ібрагім аль-Ансарі, а також Бассам аль Джайфус, який керував фондами, створеними для терористичних атак.

Міністерство оборони США у цьому зв'язку підкреслило, що Міжнародна коаліція продовжить переслідувати керівництво ІДІЛ до повного знищення цієї організації.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект